Dzieje się! Nie przegap!

MATERIAŁY DO POBRANIA
 kliknij! 
 

421893
Newsy
PROMOCJA KALENDARZA ŻORSKIEGO 2014 WRAZ Z KALENDARZEM DLA DZIECI


Serdecznie zapraszamy na promocję
10 grudnia 2013 o godz. 17:00 
Miejska Biblioteka Publiczna w Żorach 
os. Pawlikowskiego PU-13 

 
Kalendarz jakich mało
Chcesz wiedzieć, kto w Żorach najszybciej biega? Czy można być studentem na emeryturze? A może ciekawi cię dokąd powędrował Żorek? Wszystkiego dowiesz się z kolejnego, 19 już wydania „Kalendarza Żorskiego”, tym razem na rok 2014.
 

W tym roku kalendarz poważnie zmienił swą szatę graficzną. Zdjęcia są większe, można więc będzie bez problemu rozpoznać znajomych i przyjaciół. Na 280 stronach znalazły się informacje o żorskich wydarzeniach, imprezach i inwestycjach. O działalności szkół i przedszkoli, instytucji miejskich , klubów sportowych i stowarzyszeń. Miłośnicy historii dowiedzą się jak w Żorach walczono z analfabetyzmem po wojnie, pasjonaci śląskich legend przeczytają o tym, co kryje staw Ławczok , a kibice i sportowcy amatorzy zobaczą fotografie i relacje z żorskich imprez sportowych.
Czy warto kupić kalendarz, skoro o wszystkim można dziś przeczytać na internetowych portalach? Ależ oczywiście, że warto. To jedyny sposób, by mieć wszystkie informacje o wydarzeniach w naszym mieście w jednym miejscu i cały czas, niezależnie od tego, czy akurat jesteśmy online, czy nie …

Organizatorem promocji kalendarza jest Muzeum Miejskie oraz Miejska Biblioteka Publiczna w Żorach.
 
Cena detaliczna KALENDARZA ŻORSKIEGO 2014 22,00 zł
Cena hurtowa (od 5 egz.) 20,00 zł

Cena detaliczna KALENDARZA ŻORSKIEGO DLA DZIECI 2014 (SUPLEMENT)  10,00 zł
Cena hurtowa (od 5 egz.) 8,00 zł